Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bijbel met Psalmen (ritmisch) door In de serie Bijbels met Psalmberijming 1773 en 12 Gezangen (ritmisch) is een drietal nieuwe varianten toegevoegd aan de kleinste editie van dit statenvertalingp... »
Ik ben allochtoon door Koert en Marleen Koster 'Complimenten voor een prachtig boek. Een verrassende blik op een razend actueel thema, waar toch al heel veel over gezegd is' (Arjen Bakker, journalist, correc... »
Het nieuwe testament door Deze nieuwe Nederlandse vertaling van het eeuwenoude boek is zeer aantrekkelijk vormgegeven. Het is geschreven in een toegankelijke taal, die zowel recht doet a... »
Farizeeën, Sadduceeën, en het verborgen manna door Jan Oppeneer Farizeeën en Sadduceeën. Voor de lezer van het Nieuwe Testament zijn het geen onbekenden. Regelmatig hadden ze een woordenwisseling met Jezus, maar ook met elka... »
7 uur...77 vragen... door Otto Remmelt Bos Nadat ik een aantal mensen uit mijn directe omgeving dit boek had laten lezen kreeg ik heel verschillende reacties. Al deze mensen wil ik bedanken voor hun men... »