Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Neymar door Ivan More & Mauro Beting <p>Tijdens het WK in Brazilië zullen de ogen gericht zijn op één persoon: Neymar da Silva Santios Junior. Neymar de atleet, de superster en de mythe. Het Brazil... »
Gareth Bale door Frank Worrall <p>Gareth Bale. De verlegen jongen uit Wales. Hij beheerste het nieuws de afgelopen zomer. Zou hij werkelijk voor een recordbedrag verkocht worden aan De Konin... »
Alex Ferguson door Alex Ferguson In Mijn autobiografie vertelt voetbalicoon Sir Alex Ferguson openhartig over zijn carrière als coach van bekende voetbalclubs. Ferguson was jarenlang manager va... »
Wilmots door Frederik De Backer Frederik De Backer schrijft een ontroerend portret van Marc Wilmots 17 juni 2002. Op een perfect getrimd grasveld aan de andere kant van de wereld schildert Jac... »
De Voortrekker 1923-1973 door Bart van der Lugt De in 1923 als 'groep II' opgerichte Vaandrig Leppink Groep, de VLG, is één van de oudste scoutinggroepen van Enschede. Begonnen met enkel verkenners werd de gr... »
De Voortrekker 1974-2013 door Bart van der Lugt De in 1923 als 'groep II' opgerichte Vaandrig Leppink Groep, de VLG, is één van de oudste scoutinggroepen van Enschede. Begonnen met enkel verkenners werd de gr... »
Jacques Brinkman door Jos Frijters Hockeylegende Jacques Brinkman is een winnaar pur sang. Hij wordt recordinternational en verovert twee keer olympisch goud. Zijn glansrijke loopbaan kenmerkt zi... »
Helder door Bert Nederlof Van Arsenal naar de bajes. Waarom het mis ging met Glenn Helder, voormalig linksbuiten van Oranje. »
Wilmots door Frederik De Backer Frederik De Backer schrijft een ontroerend portret van Marc Wilmots17 juni 2002. Op een perfect getrimd grasveld aan de andere kant van de wereld schildert Jack... »