Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De jongen die met wolken speelde door Franco Faggiani Rome, 1944. Archeoloog Filippo Cavalcanti heeft van de overheid de opdracht gekregen om een aantal kunstwerken naar Duitsland te verschepen. Cavalcanti gruwt bi... »
Het meisje uit het verscholen dorp door Irma Joubert Nunspeet, 1943. Mentje is niet blij met de vreemde mensen die haar vader in het geheim op de stalzolder van hun boerderij laat wonen. Op een dag gaat het helemaal mis. »
Zoete, Zoete Wraak bv door Jonas Jonasson Het zorgvuldig opgebouwde leven van Victor Alderheim, een uitgekookte en succesvolle kunsthandelaar uit Stockholm, wordt op een dag volledig overhoop gegooid al... »
Het licht van die dagen door Stephan Abarbanell Een kibboets nabij de Israëlisch-Libanese grens, 1982. Bij een raketaanval redt een vreemdeling het leven van de jonge Duitse arts Robert Landauer. Dat moment b... »
De stof in haar handen door Bianca Pitzorno Sardinië, begin twintigste eeuw, de tijd dat alle kledingstukken nog op maat gemaakt worden. Een meisje leert alle kneepjes van het vak van haar grootmoeder: va... »
De erfenis van Karlijn door André Rooijakkers Als Bas zijn levenspartner Karlijn heeft verloren is hij ten einde raad. Met behulp van zijn vrienden Mark en Coen probeert hij de levensvreugde en optimistisch... »
Kom Atir kom door Agnita de Ranitz De roman 'Kom Atir kom' is gebaseerd op de historische voetreis in 1827 van Zarafa, de eerste giraffe in Frankrijk, een diplomatiek geschenk van de pasja van Eg... »
De Doveman door Neletta van Heuven Vera schrijft als kind brieven aan God in haar dagboek. Als volwassene is ze door ingrijpende gebeurtenissen haar geloof in een Hogere Macht kwijtgeraakt. Ze be... »