Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Transport door Paul Mason Bekijk de wereld eens anders met de 3D-tekeningen in dit boek! In één oogopslag zie je wat er zoal gebeurt in een haven of op het vliegveld. Ontdek welke voertu... »
Technologie door Paul Mason Bekijk de wereld eens anders met de 3D-tekeningen in dit boek! In één oogopslag zie je hoe technologie wordt toegepast in ziekenhuizen, in de landbouw en in de ... »
Energiecentrales door Paul Mason Bekijk de wereld eens anders met de 3D-tekeningen in dit boek! In één oogopslag zie je hoe een kolencentrale of een waterkrachtcentrale werkt. Ontdek hoe we str... »
Blijft het drijven of zinkt het? door Lisa Amstutz Je plastic eendje drijft in de badkuip en een stuk zeep niet. Waarom? Een bootje van aluminiumfolie drijft, maar een prop aluminiumfolie zinkt. Hoe kan dat? Je ... »
Is het hard of is het zacht? door Lisa Amstutz Een steen is hard en je kussen is zacht. Waarom?Je kunt met je nagel geen kras maken in een knikker, maar wel in een kaars. Hoe kan dat? Je leest het in dit boe... »
Glanst het of is het dof? door Lisa Amstutz Een gouden ring glanst en een muur van steen is dof. Waarom? Een nieuwe euromunt glanst als een spiegel, maar een oude euromunt is grijs en dof. Hoe kan dat?Je ... »
Wat zijn krachten? door Kay Barnham Wat is het saai met papa in de supermarkt. Tot papa aan Emma en Milan uitlegt waarom het karretje rijdt: door een kracht. Maar wat is dat, een kracht? Via een s... »
Wat is geluid? door Kay Barnham Isra en Cari rennen door de drukke, lawaaiige straten naar school. Isra zit vol vragen over het geluid. Hoe kun je geluid horen? Wat bedoelt de juf dat geluid g... »
Wat is licht? door Kay Barnham Robin vraagt zich af waar licht vandaan komt. En waarom ze een schaduw heeft. Als ze met mama op een kampeeruitje is, ontdekt Robin dat er veel lichtbronnen zij... »
Van cacaoboon naar chocola door Rachel Grack Weet jij hoe chocolade wordt gemaakt?Het begint met de zaden van een cacaoboom.Stap voor stap worden ze verwerkt tot chocola. Ontdek in dit boek:• hoe boeren de... »