Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De giftige pen door Agatha Christie Miss Marple schiet een revaliderende Jerry Burton te hulp. Als Jerry Burton na een ernstig vliegongeluk uit het ziekenhuis komt, krijgt hij het advies rustig in een dorp te gaan wonen. Maar rustig is het daar allerminst. Voor hij het weet is hij in een moordzaak betrokken. »
Het kainsteken door Patricia Cornwell een Kay Scarpetta thriller... »
In vertrouwen door Karen Rose Wie kun je vertrouwen als het er écht op aankomt...
Wanneer een busje verongelukt voor het huis van de jonge privédetective Paige Holden, haast ze zich naar... »
Zwarte bloem door Steve Mosby Ze verschijnt op een dag uit het niets op de boulevard aan de kust, met een zwarte bloem en een afschuwelijk verhaal over waar ze vandaan komt...
<br/>
<br/>Neil Dawson wilde altijd net als zijn vader schrijver worden, al lijkt dat maar niet te lukken. »
Aasvlieg door Patricia Cornwell Kay Scarpetta is verhuisd naar Florida, op zoek naar rust na de traumatische gebeurtenissen in Virginia. Daar krijgt ze vrijwel meteen te maken met een aantal a... »
Mont Blanc door Suzanne Vermeer Wanneer Laura bij een reorganisatie haar baan verliest, vraagt haar vriend Tim haar om in zijn bedrijf te komen werken. Zijn zakenpartner en boezemvriend Sander... »
Ten dode opgeschreven door Peter James 'Lynn greep de leuningen van haar stoel vast en zei: 'Ik hou helemaal niet van geweld, ik zou nog geen vlieg kwaad doen in mijn keuken. En nu zit ik hier en hoo... »
De vijfde winnaar door Carol Higgins Clark & Mary Higgins Clark Vier collegaÂs van de plaatselijke supermarkt in Branscombe, New Hampshire, hebben gezamenlijk de loterij gewonnen. Duncan, die altijd meedoet, speelde juist dit keer niet mee, maar de vier zijn zo aardig het gewonnen geld met hem te willen delen. »