Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De laatste ijsbeer door Mathijs Scheepers ‘Wat is er gebeurd?’ vroeg het sneeuwmeisje.‘Ik ben het noorden kwijt denk ik’, zei de ijsbeer.De laatste ijsbeer is een verhaal over een ijsbeer die het noorde... »
Timmy reist door de jungle door Emmanuelle Cabrot Timmy en zijn vriendinnetje Tara raken verdwaald in de jungle. Gelukkig kunnen ze rekenen op de hulp van de lokale dieren om de weg naar huis te vinden. Bang? J... »
De avonturen van Sokpop door Puur stickerplezier met dit Sokpop-boekje rond beroepen! Sokpop gaat op bezoek bij verschillende mensen en leert over wat zij dagelijks doen, én wat ze daarvoor... »
De avonturen van Sokpop door Sarah staat erom bekend dat ze creatief aan de slag gaat. Volg haar voorbeeld en gebruik je mooiste kleurbenodigdheden om deze tekeningen tot leven te brengen! ... »
Het dikke telboek door Christopher Franceschelli Twee sneeuwpoppen worden… twee plassen. En twintig rupsen worden… twintig vlinders. Zo leer je in dit boek niet enkel de getallen van 1 tot en met 100 kennen, m... »
najaarspret met nijntje door Dick Bruna "Nijntje en haar vrienden beleven allerlei spannende avonturen dit najaar, let maar op! Nijntje wil de auto wassen, maar hoe doe je dat? Hoe gaat nijntje verkleed ... »
Asterix & Obelix door René Goscinny In het jaar 50 voor Christus is heel Gallië bezet door de Romeinen… Heel Gallië? Nee! Een klein dorp, bewoond door onverzettelijke Galliërs, blijft dapper weers... »
Speel en leer met Rosie: Kijk je mee naar het lichaam? door Liesbet Slegers Zwarte krullen, blonde haartjes, een mooie bril, dik of dun … Iedereen is anders, maar toch hetzelfde. Want we hebben allemaal een hoofd, schouders, een buik … ... »
Op bezoek door Marte Jongbloed & Natascha Stenvert Op bezoek is het tweede voorleesboek in de Vinnie & Flos-serie van Marte Jongbloed en Natascha Stenvert. Vinnie en Flos beleven samen weer de gekste avonturen e... »