Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Schitterende schatten door Ed van der Vlist Schitterende Schatten, Verluchte handschriften in de Koninklijke Bibliotheek <br/><br/>Ed van der Vlist <br/><br/>De Koninklijke Bibliotheek in Den Haag bewaart... »
Belgen, zijt gij ten strijde gereed? door Nel De Mûelenaere België stond in de decennia voor de Eerste Wereldoorlog niet bekend als een militaristische natie. Poor little Belgium voerde pas in 1913 algemene dienstplicht ... »
Vele handen door Alexia Coussement & Sarah Maya Vercruysse »
5 mei 1945 door Coen Pepplinkhuizen, Jelle de Gruyter & Wim Huijser <p>In ‘5 mei 1945’ geven Wim Huijser, Coen Pepplinkhuizen en Jelle de Gruyter een zo volledig mogelijke reconstructie van het verloop van de gebeurtenissen die ... »