Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een reis om mijn schedel door Frigyes Karinthy De vooraanstaande Hongaarse schrijver Frigyes Karinthy zit in een café in Boedapest wat te mijmeren over zijn volgende schrijfproject als hij plots wordt opgesc... »
Allemanskind door Greetje van den Berg De wereld van Grace Visserman staat op z'n kop als ze ontdekt dat haar doodgewaande vader nog in leven is. Vele jaren lang hebben haar moeder en stiefvader haar... »
Erfgoed door Geertrude Verweij Donna Moree is een bekende fotografe. Ze wordt uitgenodigd een fotoboekte maken over Landgoed Santhove en daarna de bruiloft van de baronesvast te leggen.Tot ha... »
Gnoeg is gnoeg door Wim Daniëls Waarom valt carnaval altijd vroeg of laat? Wat is er met het maarts viooltje aan de hand als het pas in april bloeit? Waarom krijgen ze in natuurfilms nooit gen... »
Zoektocht naar liefde door Madeline Baker Jenny Braedon wordt na een overval jarenlang gevangen gehouden door Apache-opperhoofd Kayitah, die haar tot de zijne maakt. »
Schaduw van het verleden door Josie Litton Als kind is Brianna na een schipbreuk aangespoeld op het exotische eiland Akora. Terwijl ze daar opgroeit, wordt ze steeds vaker geplaagd door schuldgevoel over de dood van haar ouders die het leven lieten op zee. »
IT door Stephen King It is de angstaanjagende klassieker van horrormeester Stephen King. Succesvol verfilmd in twee delen door regisseur Andy Muschietti, met o.a. de creepy Bill Ska... »
Weduwenspek door Monika Van Paemel 'Zevende verdieping, Olivia, smeltend tussen hemel en aarde, zweet loopt tappelings over haar lijf, verkilt zonder te verfrissen. De zon heeft de godganse midda... »
De jongen die tien concentratiekampen overleefde door Alan Gratz Geschikt voor zowel jongere als volwassen lezersVoor liefhebbers van 'Haar naam was Sarah' en 'De jongen in de gestreepte pyjama'De jongen die tien concentratie... »