Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
'Even tot 10 tellen' door Eva Brouwer Het leukste kinderboek óók voor moeders!"Dag schat, mama moet werken!”"Mama moet alleen nog even dit mailtje sturen...”"Wat moet ik nou weer op tafel zetten?”He... »
Kleuters met een ontwikkelingsvoorsprong door Sam Tomlow Voor ouders is de kleuterschool veelal het eerste moment dat zij in aanraking komen met het onderwijs van hun kind. De overstap van je kind thuis opvoeden naar ... »
Slaappatronen door Edmond Schoorel & Nicole Weerts Slapen doen we allemaal. Over het belang van voldoende slaap (voor volwassene én kind) is steeds meer bekend, als ook over de mogelijke gevolgen als we langere ... »
Ontspannen kinderen door Lorraine Murray Stress- en gedragsstoornissen komen vaak voor bij kinderen, die steeds meer gebombardeerd worden door marketingcampagnes, geconfronteerd worden met school- groe... »
Je kind in z'n kracht door Antonella Dalmeijer 'Je kind in z'n kracht' is een boek om samen met je kind te lezen en te gebruiken. Kinderen zijn volop in ontwikkeling en dit wordt dagelijks beïnvloed door wat... »
De ontwikkeling van een gelukkig kind door Ruud Van Lent Het boek geeft ouders & opvoeders inzicht in belangrijke ontwikkelingsfasen van een kind. Het geeft inzicht in wat veilige gehechtheid gemeen heeft met een hog... »
Helemaal klaar mee... door Theresa Hartgers Het leven met kinderen blijft een uitdaging. Een onuitputtelijke inspiratiebron. Een tranendal en rozentuin in een.Benodigdheden geduld tot aan den einder, lief... »
Opvoeden tot zelfvertrouwen door Steven Gielis <p>Elke ouder wil dat zijn kind gelukkig is, goed in zijn vel zit en met vertrouwen in het leven staat. Maar tussen wensdroom en realiteit gaapt soms een kloof.... »
De natuurwetten van het kind door Céline Alvarez <p>Neurowetenschappers zeggen het al lang: kinderen hebben een natuurlijke aanleg om informatie op te nemen. Maar ons onderwijssysteem belemmert dat spontane le... »