Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De taal van mr. Jip van Harten en dr. Janneke Bavelick door Wessel Visser Communicatieprofessionals bij de overheid, banken, verzekeraars, zorginstellingen en op tal van andere plekken schakelen over naar taalniveau B1. Dat doen ze om... »
Teksten redigeren door Wim Daniëls <p><em>Teksten redigeren</em> biedt een helder systeem van ijkpunten waarmee u de kwaliteit van uw teksten kunt verbeteren. Onmisbaar voor iedereen met redactie... »
Schrijven enzo door I. den Schrijver Leer beter schrijven! Ben je dol op schrijven en wil je graag beter leren schrijven? Dat kan! Wil je graag schrijven maar weet je niet hoe? In dit boek worden d... »
Zakelijk Roemeens, Zakelijk Nederlands door Beata Bruggeman-Sekowska Hebt u in uw dagelijkse praktijk te maken met Roemeense en Nederlandse zakenpartners of werknemers? Dan kan dit boek u helpen bij de onderlinge communicatie, wa... »
Academisch schrijven door Carolien van Soom & Lieve de Wachter 2de herwerkte uitgave<br/><br/>Wie hogere studies aanvat, moet vroeg of laat op een wetenschappelijke manier schrijven. In scripties, bachelorpapers en master... »
Academische taalvaardigheden door Leen De Bolle Lezen, schrijven en spreken: we gaan er spontaan van uit dat dit vaardigheden zijn die je ‘vanzelf’ onder de knie krijgt of die je van jongs af leert op school.... »
Schrijven van verslag tot eindwerk door Leen Pollefliet Een eindwerk is de bekroning en het sluitstuk van studies in het hoger onderwijs.De kwaliteit ervan wordt bepaald door de inhoud en de opmaak die onlosmakelijk ... »