Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik hou van mama door Met dit schattige doeboekje kunnen mama en kind zich samen helemaal uitleven. Tover samen een driegangenmenu op tafel, knutsel een kleurrijke egel en amuseer je... »
Ik hou van papa door Met dit schattige doeboekje kunnen papa en kind zich samen helemaal uitleven. Tover samen een driegangenmenu op tafel, knutsel een hartjesrups en amuseer je met... »
Fee en haar vriendjes door Kleine deugnieten vanaf 2 jaar zullen met veel plezier de eenvoudige, vrolijke scènes uit dit boek inkleuren en versieren met de 100 grote stickers, speciaal on... »
Superheld en zijn vriendjes door Kleine deugnieten vanaf 2 jaar zullen met veel plezier de eenvoudige, vrolijke scènes uit dit boek inkleuren en versieren met de 100 grote stickers, speciaal on... »
Mijn aankleedstickerboek: vakantie door Ontwerp hippe stijlen en geef de meisjes en jongens in dit boek een prachtige vakantieoutfit. Op het strand of in de bergen: met de meer dan 200 kledingstickers... »
Tik tak klokboek door Rebo International b.v. Leer klokkijken met Cas & Cato. Kijk mee hoe hun dag eruitziet. Draai aan de wijzers van de klok en vertel hoe laat het is!... »
Mijn eerste dinosaurusboek door Melanie Hibbert Dit kleurrijke boek bevat meer dan 150 illustraties van dinosaurussen, zwemmende plesiosaurussen en vliegende pterosaurussen. Leer deze indrukwekkende wezens ke... »
Wie woont hier? In het bos door Welke dieren wonen er in het bos? Ontdek het zelf! Maak de flapjes open en kijk waar de uil woont en de beer slaapt. Stevig kartonboek met vrolijke rijmpjes om ... »
Wie woont hier? Op de boerderij door Welke dieren wonen er op de boerderij? Ontdek het zelf! Maak de flapjes open en kijk waar de koe woont en de kip slaapt. Stevig kartonboek met vrolijke rijmpjes... »
Speuren naar unicorns door Sprankel de eenhoorn woont hoog in de lucht in een toverbos. Op een dag kukelt ze door de wolken naar beneden en verbaast zich over alles wat ze tegenkomt. Ga j... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });