Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik speel met vormen: Winter door Maak er een leuke winter van met dit stickerboek! Versier de tekeningen met de meer dan 150 vormstickers. Onderaan elke pagina zie je welke stickers je nodig he... »
Mijn allereerste kleurblok met stickers: Sinterklaas door Vier de komst van Sinterklaas met dit kleurblok met stickers, speciaal voor de allerkleinsten! De eenvoudige kleurplaten met dikke lijnstijl zijn ideaal om in t... »
Mijn allereerste kleurblok met stickers: Kerstmis door Kerstmis wordt extra leuk dankzij dit kleurblok met stickers, speciaal voor de allerkleinsten! De eenvoudige kleurplaten met dikke lijnstijl zijn ideaal om in t... »
Prinsessen door Kleine kleuters van 2 jaar dragen dit stickerboek vol prinsessen met plezier overal mee naartoe.Op elke pagina kunnen ze stickers plakken en zo heel wat woorden... »
Foliestickers Eenhoorns en feeën door Alles blinkt en schittert! Laat je betoveren door de meer dan 200 foliestickers over de wereld van eenhoorns en feeën. Dat wordt magisch. Voor heel veel sticker... »
Eenhoorns door Kom je mee naar een sprookjeswereld vol eenhoorns en magie? Dit foliestickerboek zit boordevol spelletjes en kleurplaten. Versier jij de pagina's met de fonkele... »
De brandweer spelletjesboek door Tuta tuta!Kun jij de brandweermannen helpen om de spelletjes in dit boek tot een goed einde te brengen? Plak de stickers en verbind de juiste paren, los de domi... »
Max helpt de brandweer door Max is de hond van brandweerman Finn. Dat maakt van Max een echte brandweerhond! Welke avonturen zullen ze vandaag meemaken bij de brandweer? Een brand, een kat... »
Schattige dieren door Ben je klaar om tal van leuke spelletjes te spelen met schattige dieren?In dit boek vind je logische spelletjes, doolhoven, sudoku's en tal van andere leuke act... »
Eenhoorns en magische wezens door Ben je klaar om tal van leuke spelletjes te spelen met eenhoorns en magische wezens?In dit boek vind je logische spelletjes, doolhoven, sudoku's en tal van ande... »