Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Fuck you flik door Vincent Gilles & Vincent Houssin <p>'Ik ben in totaal 1293 dagen werkonbekwaam geweest', getuigt een politieagent. Een interventie tijdens een carnavalbal loopt mis, een feestvierder takelt hem... »
De afwezige vader bestaat niet door Irene Zwaan Een boek over de liefde voor en van vaders, over aanwezige en afwezige vaders, over de zwakke positie van vaders en de kracht van vaderschap. De positie van de ... »
Vitaal ouder worden door J. Huibers Het toekomstperspectief in leven gehouden te worden met medische technieken en handenvol pillen is beangstigend. Wat is er werkelijk aan de hand als een mens ou... »
Het samenspeelconcept door K.J.M. van Haaster muziekactiviteiten ontwikkelen voor de sociaal-agogische beroepspraktijk... »
De macht van het geslacht door K. Celis & P. Meier Artikel 11bis van de Belgische grondwet waarborgt voor vrouwen en mannen de gelijke uitoefening van hun rechten en vrijheden. Is dit in de politiek wens of real... »