Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dwalen door Amsterdam door Simon Carmiggelt Van 1946 tot en met 1982 schreef Simon Carmiggelt zijn dagelijkse column ‘Kronkel’ in Het Parool, met als decor vaak de Amsterdamse binnenstad. Ter gelegenheid ... »
Voeden, verschonen en in de wieg mikken door Annie M.G. Schmidt Annie M.G. Schmidt dankt een belangrijk deel van haar populariteit aan de boeken die ze schreef voor kinderen. Maar hoe dacht deze eigenwijze schrijfster over k... »
Dwars door het donker door Nowelle Barnhoorn We kunnen maar moeilijk met slechte dagen overweg, laat staan dat het weken of maanden zijn. Vaak leren we om negatieve emoties te onderdrukken, waardoor we gee... »