Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
W of de jeugdherinnering door Georges Perec ‘Ik heb geen herinneringen aan mijn kinderjaren,’ schrijft Georges Perec in <em>W of de jeugdherinnering</em>. Toch onderneemt hij vervolgens een poging om aan ... »
Han en Eva door Eva Krap & Han Peeters Han Peeters (52) en Eva Krap (30) zijn beiden schrijvers en runnen uitgeverijen. Als ze gaan samenwerken ontstaat er een synergie waarin ze steeds vaker alledaa... »
Billy de kat door Louise Booth <p>Waargebeurd verhaal over de aangrijpende liefde tussen een autistisch jongetje en zijn kat Billy.
Fraser is een driejarig autistisch jongetje met veel probl... »
Meisjes, moslims & motoren door Gaea Schoeters & Trui Hanoulle ‘Met de motor naar Iran? Twee meisjes? Is dat niet gevaarlijk? Waarom nu juist daarnaartoe?’ Het korte antwoord: uit nieuwsgierigheid. Omdat Gaea Schoeters en T... »
Quarantaine door Ilja Leonard Pfeijffer ‘In de eerste zin van zijn verslag van de Peloponnesische Oorlog zegt Thucydides dat hij meteen bij het uitbreken van het conflict is begonnen te schrijven, omd... »
Gebundelde verhalen 2018/2019 door Eva de Jong, Hugo van Doornum & Rebecca Van Raamsdonk Touristico is een online magazine over reizen en cultuur, dat je laat nadenken én wegdromen. Deze bundel bevat een selectie van de beste verhalen die in het eer... »