Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat Confucius tot slot allemaal zei door Clark Gillian Weet je nog wie er zei dat iedereen in essentie dezelfde is en dat mensen pas verschillen in de praktijk? Ontdek wat “Confucius tot slot allemaal zei” in een mo... »
Toen Henry Nouwen overleed in 1996 was hij een van de<br/>
uitzonderlijke spirituele leiders van de laatste decennia. »
Testament van onze tijd door Wim Knotter De schrijver en beeldend kunstenaar Wim Knotter, Geordend Surrealist, werd in 1927 in Amsterdam geboren.Als jong kunstenaar werd hij getroffen door de menselijk... »
Poeh en de esoterische wijsheid door J. Tyerman Williams Wat was het vaartuig dat Poeh naar Janneman Robinson bracht? De Drijvende beer een van de lege honingpotten dat wil zeggen het alchemistische vat in stoffelijke... »
Al doende wijs door P. Klaui lessen van een mysterieschool... »
Er is meer in ons door Wim Davidse Wim DavidseEr is meer in onsLeren van de mysticiMystici van alle tijden en uit alle religies leren ons dat God niet buiten ons is, maar in ons. Anders gezegd: w... »
Gouden regels om te leven door Mehdi Jiwa In Gouden Regels om te leven neemt Mehdi Jiwa ons mee op een unieke spirituele ontdekkingsreis naar de essentie van tijdloze wijsheid, verborgen in de oude gesc... »