Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De volmaakte vreemdeling door Danielle Steel Hun eerste ontmoeting verloopt vluchtig. De rijke maar eenzame Alex Hale en de mooie dromerige Raphaella besteden er dan ook geen aandacht aan. Maar als ze elka... »
Slotpleidooi door James Patterson James Patterson Slotpleidooi
Jack Mullen is een jonge, ambitieuze rechtenstudent. Hij heeft een knappe vriendin, loopt stage bij een succesvol advocatenkantoor ... »
De tuinen van Landrake Hall door Elizabeth Edmondson Landrake is een statig oud landgoed met bloeiende tuinen en geheimzinnige bossen. Het is het thuis van een trotse familie van oude adel. De jonge modeontwerpste... »
Het gym door Karin Amatmoekrim De Surinaamse Sandra woont in een achterstandswijk. Ze gaat als enige...... »
Niets blijft verborgen door Simon Beckett Acht jaar geleden werkte forensisch antropoloog David Hunter met gedragsdeskundige Sophie Keller aan het onderzoek naar twee verdwenen meisjes. Hoofdverdacht... »
Allerzielen door Cees Nooteboom Arthur Daane heeft bij een vliegtuigongeluk zijn vrouw en zoon verloren en trekt met zijn filmcamera over de wereld, geobsedeerd als hij is door afscheid en verdwijnen, op zoek naar anonimiteit. In Berlijn, bij uitstek een stad die door de historie is bepaald, voelt hij zich opgenomen door nieuwe vrienden. »
Waar de tijgers thuis zijn door Jean-Marie Blas De Robles Eléazard heeft zich teruggetrokken in een spookstadje in Brazilië. Als correspondent van Reuters schrijft hij wel eens een stuk maar hij werkt vooral aan ... »
Machtsspel door Katarina Wennstam Een echte man weet wat vrouwen willen. Totdat nee écht nee is... Acteur Jack Rappe wordt geroemd omdemooie vrouwen die hem omringen en die alles doen wat hij v... »
Ooggetuige door James Patterson Lombardo's Steak House is beroemd om zijn steaks en clientèle, en berucht om de moord op een maffia-advocaat. Journalist Nick Daniels maakt de afrekening van di... »