Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Popvirus door Er waart een popvirus door het land. Steeds meer sferen in de samenleving lijken gepopulariseerd te worden. Religie vindt een nieuwe weg op de videowebsite GodT... »
Bakens in de rechtspsychologie door Met de overhandiging van dit boek aan Peter van Koppen ter ere van zijn emeritaat komt er een officieel einde aan zijn academische carrière. Zijn brede interess... »
Bakens in de rechtspsychologie door Met de overhandiging van dit boek aan Peter van Koppen ter ere van zijn emeritaat komt er een officieel einde aan zijn academische carrière. Zijn brede interess... »
De lage landen en het hogere door Nederlanders zijn in de greep van toenemend egoïsme en verloedering - wordt vaak gezegd. Dit boek laat echter zien dat spirituele motieven, geestelijke waarden ... »
Opvoeding en onderwijs leren zien door Dit boek vervangt het boek met de gelijknamige titel en het ISBN 978-90-5352-447-3. Het boek is ongewijzigd bijgedrukt, maar heeft een ander ISBN en logo gekreg... »
Observaties van de korpsantropoloog door Janine Janssen Voor velen staat het vakgebied van de antropologie vooral bekend als destudie over verre volkeren, samenlevingen op tropische eilanden of inoerwouden. Zakelijk ... »
Observaties van de korpsantropoloog door Janine Janssen Waarde(n)vol kijken leidt tot waardevol handelen!Voor velen staat het vakgebied van de antropologie vooral bekend als de studie over verre volkeren, samenleving... »
Omstreden solidariteit door Judith Raven, Peter Achterberg & Romke van der Veen Hoe denken Nederlanders over de verzorgingsstaat? Tegen de achtergrond van een veranderende verzorgingsstaat bekijkt dit boek diverse aspecten van de sociale ze... »
Hand aan hand (blank en bruin) door Matthias van Rossum De Nederlandse koopvaardij kende al vroeg een mondiale arbeidsmarkt. Vooral na de intrede van de stoomvaart aan het einde van de negentiende eeuw werden zeevare... »