Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boom! door Alexandra Vierkant Jarenlang donderde zijn stem over de velden van de Zwarte Crossmaar nu heeft hij pijn.Oprechte pijn.Zielenpijn.Als in de blues van Cuby.In 'Boom! De wonderbaarl... »
Arno door Gilles Deleux <p>Arno Hintjens staat al bijna een halve eeuw als muzikant op het podium. Vanaf 1970 als mondharmonicaspeler van de bluesgroep Freckle Face, daarna als zanger ... »
De Sixties door Rudolf Hecke 'The times, they are a-changin.' Een halve eeuw geleden hing de oerkreet overal, je hoorde het op pleinen, aan universiteiten, in fabrieken en keukens. Dit boek... »
Circuskind door Sandra Timmerman 'Circuskind' is het ongelooflijke verhaal van een meisje dat vanuit een wereld van roem, geld en succes, in duistere tijden van godsdienstwaan, extreme dreiging... »
Face It door Deborah Harry <p align="LEFT"><strong>De langverwachte autobiografie van een van de meest iconische rockchicks allertijden</strong></p><p align="LEFT">Hoewel Debbie Harry al ... »
Face It door Debbie Harry <h2>De langverwachte autobiografie van een van de meest iconische rockchicks allertijden</h2><p>Hoewel Debbie Harry al meer dan veertig jaar door het leven gaat... »