Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mijn allereerste zoekboek: Babydieren door Héloise Mab In deze vrolijk geïllustreerde zoekboeken kunnen peuters telkens 60 voorwerpen zoeken die verstopt zitten in 8 grote, gedetaileerde zoekplaten. Dankzij de ste... »
Milo de Mier door Eliane Muzo & Tiziana Muzo Milo de Mier is een verhaal over durven dromen, anders zijn en groeien.“Wat als je anders bent dan de rest?”Milo is een jonge mier die niet past in het leven va... »
De kleine Brontës door Sara O'Leary Heel lang voordat jij geboren bent, woondenCharlotte, Branwell, Emily en Anne Brontëmet hun vader op een afgelegen plek in Engeland.Omdat de jonge kinderen dol ... »
Applaus voor Bea door Thomas van Oostrum Pompus Zwamneus vindt Bea Bigfood heel leuk, maar dat durft hij haarniet te zeggen. Zijn vriend Duif stelt voor om samen concertjes te gevennaast Bea’s restaura... »
Wolf en zijn grote gevoelens door Orianne Lallemand Wolf heeft een probleem: zijn gevoelens.Hij kan opeens heel vrolijk, boos, verdrietig of opgewondenworden. Als hij vrolijk is, is dat fijn voor zijn vrienden.Ma... »