Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Maria op de blauwe steen, omdat ik morgen sterven moet door Marcia Boeijinga Rio Hendrika Johanna Boeijinga-Alders werd geboren op 29 januari 1934. Op tienjarige leeftijd verliest zij tijdens de Tweede Wereldoorlog haar vader en op veert... »
Over mensen en paarden door Juli Zeh <p>In <em>Over mensen en paarden</em> vertelt Juli Zeh, auteur van onder andere <em>Ons soort mensen</em> en <em>Nieuwjaar</em>, over haar grote liefde en matel... »
Berthe Morisot door D. Bona het leven van de enige vrouw tussen de impressionisten... »
Asta's ogen door Eveline Stoel Indische families staan bekend als de best geïntegreerde minderheidsgroep die Nederland ooit heeft gekend. Maar het succesverhaal heeft een keerzijde: in veel I... »
American Sniper door Chris Kyle <p>Het sensationele verhaal van de dodelijkste sluipschutter van Amerika
Navy SEAL Chris Kyle heeft tijdens zijn carrière van 1999 tot 2009 honderdvi... »
Antiboy door Valentijn Hoogenkamp Een persoonlijk essay over leven, dood en vrijheid.
Provocatief en ontroerend.
Als Antiboy vanwege een genafwijking een borstamputatie moetondergaan beseft hij... »
De nieuwe macht door Jacinda Ardern <p>Jacinda Ardern, de voormalige premier van Nieuw-Zeeland, deelt haar visie op vernieuwend, empathisch leiderschap en biedt inspiratie aan een nieuwe generatie... »
Het wilde-vrouwenpad door Brigitte Ars <p>Zoektocht naar de essentie van vrijheid en de kracht om als vrouw je eigen pad te vinden aan de hand van 12 wandelpaden</p><p>
</p><p>Wanneer Brigitte A... »