Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Studiehulpboek De kunst van het Leren door Will Brugman INLEIDING Wat er in dit boek te leren valtHoofdstuk 1. Als je goede sportprestaties wilt behalen, is het nuttig en nodig, om iets meer van de mogelijkheden va... »
Utopia: naar ander onderwijs door Dolf van den Berg “Dit boek is geschreven vanuit een diepgaande betrokkenheid bij onze schoolgaande kinderen en jongeren, liefde voor onderwijs en grote eruditie. Dolf van den Be... »
Leren in vijf dimensies door Robert Marzano & Wietske Miedema De Amerikaanse onderzoeker Robert J. Marzano ontwierp een praktisch model, Dimensions of learning, waarin hij de nieuwe inzichten uit de leertheorie vertaalde n... »
Tevreden met goed onderwijs? door Het lijkt erop dat het onderwijs voortdurend onder druk staat om nog hogere prestaties en nog betere kwaliteit te leveren en voor de buitenwacht zichtbaar te ma... »
SpeelGoedSamen door Erienne van der Veen (leer) respect voor elkaars gedragThijs vindt dat hij te oud is geworden om met zijn speelgoed te spelen. Dus staan speeltjes als Ringo Robot, Bonnie Beer en Ta... »
Leiding geven aan een lerende school. door Ingrid Verheggen & Loes van Wessum Hoe kan de schoolleider leidinggeven aan het ontwikkelen van een schoolcultuur die gericht is op samenwerken, onderzoeken en leren? Het is verleidelijk om lerar... »