Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» »
 



Formele tuinen
Formele tuinen door M. Laird
 »
 
 
 
 
 

Gids voor de Nederlandse tuin-en landschapsarchitectuur set 4 dln.
Gids voor de Nederlandse tuin-en landschapsarchitectuur set 4 dln. door C.S. Oldenburger-Ebbers
bevat o.a. : Noord Groningen, Friesland, renthe, Overijssel, Flevoland, Oost en Midden, Gelderland Utrecht, West, N-Holland, Z-Holland, Zuid Zeeland, Brabant, L... »
 
 
 
 
 

Basisgids tuinieren
Basisgids tuinieren door R. Laros
Rotsplanten zijn zeer geliefd bij zowel gevorderde als beginnende tuiniers. Deze basisgids richt zich op de laatste groep. Welke rotsplanten zijn geschikt voor jouw tuin balkon of stapelmuur en wat voor verzorging hebben ze nodig? Waar moet je op letten bij het aanleggen van een grote of juist heel kleine rotstuin? Wie het geluk heeft over een grote tuin te beschikken kan een complete rotstuin met stapelmuurtjes een helling en zelfs een beekje aanleggen. »
 
 
 
 
 

Creatief en kleurrijk bloemschikken
Creatief en kleurrijk bloemschikken door C. Morel & F. Schmitt

De mooiste composities stap voor stap uitgelegd.



Christian Morel en Franck Schmitt combineren design en bloemsierkunst en maken meesterlijke boeketten, wond... »
 
 
 
 
 

Sierbestrating
Sierbestrating door
 »
 
 
 
 
 

Mijn moestuin
Mijn moestuin door Anne Wieggers
Anne Wieggers, o.a. tuinexpert van BinnensteBuiten en hoofdredacteur van Gardeners’ World Nl, kweekt al van jongs af aan haar eigen eten. Iedere dag iets uit je... »
 
 
 
 
 

Tuinaktie libris pakket 3
Tuinaktie libris pakket 3 door
 »
 
 
 
 
 

Handboek snoeien
Handboek snoeien door G.E. Brink
... »
 
 
 
 
 

Droogteplanten
Droogteplanten door Aurélien Davroux
Droogteplanten is een inspirerende gids die meer dan 450 droogtebestendige plantensoorten toont voor grote en kleine tuinen die geschikt zijn voor alle omstandi... »