Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik wil gewoon mijn moeder terug door Marthe Walter Toen Marthe Walter de eerste nacht in haar nieuwe huis sliep, kwam het besef: mijn moeder weet niet meer waar ik woon. Al een halfjaar hadden ze elkaar niet ges... »
Geloof, hoop en liefde door Marie-Rose Morel valse hoop bestaat niet . In augustus 2009 bereikte me de blijde mare dat ik genezen was van...... »
Als ik er op een dag niet meer ben door H. van Rijn Vindt u het ook zo moeilijk om na te denken over uw levenseinde? Denkt u vaak: dat komt later wel, daar pieker ik nu nog niet over? Toch is het wel degelijk ver... »
Kritische massa door R. Boomkens over massa, moderne ervaring en popcultuur... »
Tiger Woods door Armin Keteyian & Jeff Benedict Jarenlang was Tiger Woods een onverslaanbare ster. Hij inspireerde miljoenen golfers, won veertien majors en 79 grote toernooien, en verdiende honderd miljoen ... »