Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De ziekte de baas blijven door Aart Pool & Jolanda Keesom Bij steeds meer mensen in Nederland, van jong tot oud, wordt een chronische ziekte vastgesteld. Toch is in de gezondheidszorg nog onvoldoende bekend wat het bet... »
Paramedische zorg bij reumatische aandoeningen door <Text textformat="02"><div>Dit boek is een aanrader voor praktiserende paramedici die meer willen weten over reumatische aandoeningen, de gevolgen daarvan en de... »
Jaarboek fysiotherapie / kinesitherapie door Pieternel Dijkstra Het centrale thema voor dit Jaarboek fysiotherapie/kinesitherapie 2005 is het biopsychosociale model. Feiten en meningen, diagnostiek en therapie, wetenschap en... »
Drink je fit door G. Wagner, G.P. Schupp & J.M. Peil G. Wagner, Dr. J.M. Peil, G.P. Schupp
DRINK JE FIT
Verantwoord drinken, ook bij sport en fitness
Een juiste manier van drinken is misschien wel de belangrijkste... »
LOGO-Art Basis door Neeke de Boer-Jongsma & Wenda Haasjes-Jongsma »
I.M.P.A.C.T op Diabetes Type 2 door Jelle de Vries Veel mensen met diabetes type 2 proberen alles goed te doen. Ze letten op hun eten, slikken hun medicatie en gaan trouw naar controles, maar blijven toch zitten... »
De droom door Marc Hebbrecht De droom is terug na een periode van betrekkelijke afwezigheid, zelfs in de psychoanalyse. Freud klaagde er destijds al over dat analytici de droom niet de cent... »
Compendium dieetproducten en voedingssupplementen 2009 door P. Vermeer Het Compendium dieetproducten en voedingssupplementen is een praktische handleiding in de dagelijkse praktijk voor voedings- en dieetadviezen. Het Compendium wo... »