Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tegenaanval door J.G. Hensen Martin keert, na enkele dagen thuis te zijn geweest,terug te gaan naar het jaar 1315. Hij heeft namelijkcontact gekregen met een tijdreiziger die aangeeftzo sne... »
Alizeh. De duistere profetie door Tahereh Mafi 'Alizeh. De profetie van de djinn' is het eerste deel van een nieuwe, epische fantasyserie van bestsellerauteur Tahereh Mafi.
Tes vindt geel stom! door Anne Maar Tes is dol op kleur. Maar 1 kleur vindt ze stom. Heel stom: geel. Dan krijgt Tes een trui. O nee! De trui is... geel!... »
Afscheid door J. van den Diepstraten Van de hand van de Terheijdense José van den Diepstraten, moeder van 3 kinderen en in het bezit van zwarte band karate, is het jeugdboek Afscheid verschenen. H... »
Superschrijfwedstrijd (ik ga winnen!) door Liz Pichon <p>In het 21ste deel van de immens populaire Tom Groot-reeks kondigt meneer Fullerman een schrijfwedstrijd aan. De inzet? Eeuwige roem, want alle vijfsterrenver... »
Deniz de locomotief door Joachim Masannek Als Deniz, een getalenteerde Turkse voetballer, bij het team wil komen, wordt de Wilde Voetbalbende geconfronteerd met een groot probleem. Fabian en Leon vinden... »
De heldendaden van Papamoem door Tove Jansson Papamoem heeft een autobiografie geschreven van zijn avontuurlijke leven. Hij vertelt over zijn heldendaden aan Moem, Snif en Snuisterik. Als baby werd hij acht... »
Het persalarm door Johan Leeflang Het Reformatorisch Dagblad bestaat vijftig jaar. Dat is een goede gelegenheid om bezoekers te laten zien hoe elke werkdag de krant tot stand komt. Intussen gaat... »