Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Immuun door Philipp Dettmer Afgezien van het menselijk brein is niets zo complex als ons immuunsysteem. Zonder zouden we binnen enkele dagen overlijden. In Immuun neemt Philipp Dettmer ons... »
Ik heb me lief door Merel Bultman De afgelopen jaren veranderde Merel van een wanhopig naar liefde zoekendecarrièretijger met een laag zelfbeeld in een vrouw die van zichzelf houdt en durft tev... »
Ze doen het er gewoon om door Roland Smulders Voor wie er oog voor heeft, valt steeds iets te genieten. Roland Smulders hoeft dan ook niet lang te zoeken naar onderwerpen voor zijn columns. Ze dienen zich b... »
Superrijk in de lage landen door Jos van Hezewijk & Marcel Metze De namen veranderen, de toplaag blijft. Steeds weer benut ze de voordelen van ongelijkheid, immigratie, globalisering, vrouwen, financiële stelsels, ideologieën... »
Onbeperkt vruchtbaar door Larissa Pans Het aantal Nederlandse vrouwen dat na hun veertigste een eerste kind krijgt neemt toe, een stille opmars die wordt geholpen door de vooruitgang in de medische w... »
De leerling door Tess Gerritsen Boston wordt geteisterd door een reeks schokkende misdaden die eindigen in ontvoering en dood. Het patroon suggereert dat er één man aan het werk is: seriemoord... »
Plantage Muidergracht door Ardiaan Morriën <i>Plantage Muidergracht</i> is een egoïstisch geschrift in optima forma. In dit boek wisselen herinneringen, invallen, autobiografische verhalen, reisbeschrijv... »
Een zwarte pyjama door Patricia McCormick <p>Genomineerd voor de National Book Award
Het waargebeurde verhaal van een elfjarige jongen die de Killing Fields van Cambodja overleeft
Het einde is nu door Aniana Taelman Aniana Taelman levert met Het Einde Is Nu een aangrijpend, autobiografisch literair debuut af.
De confrontatie met de aftakeling van haar moeder aan de zie... »