Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het Drakenmeisje door Licia Troisi Langzaam opende Sofia haar ogen en keek verward om haar heen. Ze vloog. Haar vleugels sloegen in de lucht en onder haar tekende zich het labyrint van de ruïnes ... »
Radeloos door Carry Slee Wanneer zijn vader overlijdt, heeft Paco nergens meer zin in. Zijn klasgenote Yara vindt zichzelf dik en lelijk en hongert zich uit. Vanaf ca. 12 jaar... »
Offergave door Richelle Mead <p>De ontknoping van de <i>New York Times</i>-bestsellerserie!!</p><p>Rose heeft altijd geleefd volgens haar eigen regels. Ze brak de wet door met haar beste vr... »
Knap anders! door Holly Smale 'Mijn naam is Harriet Manners en ik ben een "geek". Ik weet dat omdat ik het net heb opgezocht in het woordenboek. Ik heb een vinkje gezet naast de symptomen di... »
Vuurkraal door Noëlla Elpers Jocinda zat op een van de banken in de wagen van de waarzegster en keek toe hoe haar moeder een ster borduurde op het binnendoek van de woonwagen. Daarna naaide... »
Naked door Kevin Brooks Londen, 1976. De keurige en mooie 16-jarige Lili valt als een blok voor de hippe en rebelse Curtis Ray, het muzikale genie van de band Naked. Maar dan verschijn... »
Engelenkus door Hilde E. Gerard Bob wordt zeventien, maar viert zijn verjaardag in mineur.<br/>Zijn inwijding is veel zwaarder dan hij verwachtte. Net<br/>nu dreigt er opnieuw gevaar van buite... »
Uitgespeeld & Fout door Mel Wallis de Vries Wie bedriegt wie? En wie weet meer over Tessa's verdwijning? Eén ding is zeker: degene die Tessa liet verdwijnen is nog lang niet uitgespeeld...!Anna verhuist m... »
Meisje van Mars door Anna Woltz & Vicky Janssen Evert weet vanaf zijn derde dat hij een meisje wil zijn. Hij heeft een hekel aan zijn jongenslichaam en verlangt naar jurken en lang wuivend haar. Maar zijn ouders worden al woedend als hij met barbies speelt.
Op de middelbare school wordt Evert elke dag gepest. »