Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik brei, jij breit, wij breien door Maartje Bos <h3>Brei zelf je hele garderobe</h3></p>Met dit boek krijgen breisters en breiers in elk breiproject een nieuwe uitdaging, met een resultaat waarop ze trots kun... »
Christels favorieten door Christel Krukkert <strong>Christels allerleukste amigurumi</strong><p>Christel Krukkert heeft voor dit boek uit haar collectie van meer dan 25 boeken de allerleukste en allermooi... »
Maak 20 kleurrijke amigurumidiertjes door Yan Schenkel <h3>Nog meer knuffeltjes van Pica Pau</h3></p>Ze zijn speels, energiek en uiterst schattig. En als je ze leert kennen, worden ze vrienden voor het leven. Alle v... »
Helden uit je kindertijd haken de mini's door Alexandra Schwarz <p>In het vierde boek uit de serie <em>Helden uit je kindertijd </em>gaan we jouw helden haken in miniformaat. Van de vrolijke muis uit het bekende pretpark tot... »
Vliegende vrienden haken door Bas den Braver <p>Bas den Braver (@Zabbez op Instagram) ken je van zijn kleurrijke fantasiewerelden. Na de onderwaterwereld en de bloemenpoppen, neemt hij je In <em>Vliegende ... »
Macramé en kristallen door Rebecca Miller Maak schitterende macraméprojecten die aansluiten bij de elementen aarde, lucht, water, vuur en geest- Ervaar macramé in een nieuw spiritueel licht met het debu... »
Workshop mozaïekhaken door Esme Crick Creëer prachtige dekens en accessoires met deze handige gids voor mozaïekhaken.Mozaïekhaken is een eigentijdse haaktechniek waarmee je prachtige tweekleurige pa... »
Boerderijdieren haken door Kerry Lord Leren haken was nog nooit zo leuk als met deze collectie van 25 minidieren die je tegen kunt komen op de boerderij. De prachtige ontwerpen en patronen zijn van ... »
Zeedieren haken door Kerry Lord Leren haken was nog nooit zo leuk als met deze collectie van 25 minidieren die je tegen kunt komen in de zeeën en oceanen. De prachtige ontwerpen en patronen zi... »