Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een jaar in de tuin door Ian Spence Hét standaardwerk voor tuiniers nu geactualiseerdWat is de beste tijd om de rozenstruiken te snoeien? Wanneer moeten planten beschermd worden tegen veranderende... »
Planten combineren door Jeanne van Rijs & Modeste Herwig <h3>Praktisch handboek voor de mooiste tuinen – boordevol foto's</h3><p>Modeste Herwig en Jeanne van Rijs: twee gerenommeerde tuinontwerpers die in dit boek hun... »
Een jaar in mijn tuin door Jacqueline van der Kloet Jacqueline van der Kloet neemt u mee de tuin in. In twaalf hoofdstukken vertelt ze wat de tuin maand na maand mooi en bijzonder maakt, en wat er door het jaar h... »
Permacultuur door Greet Tijskens & Linder Van den Heerik »
Tuinieren met stinzenplanten door Trudi Woerdeman De tweede druk is geheel herzien en uitgebreid. Bijna alle foto’s zijn nieuw. In het boek vind je vele nieuwe verhalen en krijg je belangrijke, nieuwe aanwijzin... »
Avontuurlijk tuinieren door Katja Staring & Nienke Plantinga Haal meer uit je tuin,voor mens en dier. Ga mee op ontdekkingstocht en zie hoe je van je tuin een gastvrije plek maakt voor dieren en planten. En: voor jezelf! ... »
Tuinieren in de tropen door Jeannette van Ditzhuijzen Wie op een van de ABC-eilanden een tuin heeft, weet dat de planten en struiken er niet bepaald vanzelf groeien. Dat heeft alles te maken met het gebrek aan rege... »