Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dolfje en Foeksia in het Weerwolvenbos door Paul van Loon Wrow! Op een nacht rent Dolfje Weerwolfje per ongeluk het Weerwolvenbos uit, het Heksenbos in. Daar leert hij Foeksia kennen, een grappig miniheksje. Maar daar ... »
De waanzinnige boomhut van 13 en 26 verdiepingen door Andy Griffiths <p>Een boomhut zoals die van Andy en Terry heb je nog nooit gezien. Er is een bowlingbaan, een zwembad met reuzenhaaien, een geheim laboratorium en een snoepjes... »
Schateiland door Robert Louis Stevenson <p>Ahoy Maatjes!</p> <p>Jim Hawkins droomt van een leven op zee. Maar wanneer er een oude kapitein opduikt met een GEHEIM, begint er een veel groter avontuur da... »
Meneer Monty is koekoek door Kim Crabeels <p>Meneer Monty houdt van stilte, van tuinieren in zijn perfecte moestuin... en natuurlijk ook van mejuffrouw Fornarina. Maar vindt zij netjes wel zo leuk?</p>... »
Gloeiend door Maarten Brand Rinke geeft Frank een por.Ze wijst naar de bosrand, achter de volkstuintjes.Frank hijgt van schrik.Zijn boomhut … roetzwart!Wie heeft dit gedaan?Frank en Rinke ... »
Kas maakt een kast door Hilde Vaal krrrak! kas schrikt. wat was dat?De kast in de klas gaat stuk. Hoe moet dat nu? Kas weet raad: hij vraagt zijn pap om hulp. Pap maakt een kast voor juf. Kas hel... »
Rakker door Jannie Koetsier-Schokker Als Jan en Anneke een hondje krijgen, zijn ze dolblij. Rakker is een vrolijke, maar ook ondeugende puppy. Jan en Anneke beleven allemaal avonturen met de speels... »
Beroemd! door Janco Bunt-Koster Beroemd worden! Dat is wat Rosa en Mats heel graag willen. Maar hoe doe je dat? Een fotowedstrijd over het thema dieren is hun kans. Alleen … hoe komen ze aan b... »
Actie Sterrenbos door Margriet de Graaf Opeens staat Fin stil. Is dat het geroffel van een specht? Hij luistert scherp. Het geluid komt niet van de kant van de berkenbomen. Het komt ergens bij de inga... »