Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Angel in mijn hart door Maartje Hip Maartje Hip weet ruim een jaar dat ze een stoornis heeft in het autistisch spectrum en heeft een uniek boek geschreven over haar leven vóór deze diagnose. Het g... »
Kinderen van de staat door Hélène van Beek Kinderen van de Staat. Jeugdzorg in ademnoodDe wereld van de jeugdzorg staat in brand. Het is chaos. Kinderen en ook ouders zijn de slachtoffers. Er zijn wachtl... »
Terugvalpreventie 2.0 door Jelmer Kors Een maatschappelijk probleem is dat veel cliënten na afronding van een hulptraject in de jeugdzorg of ggz terugvallen en in een nieuw hulptraject terechtkomen. ... »
Agenda door Colette de Bruin & Rianne van Lagen Prikkelarm en auti-vriendelijk van maandag tm zondag de week inplannen.Deze agenda is prikkelarm zowel qua lay-out als kleur. Hij is speciaal ontwikkeld voor me... »