Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In de stal van Betlehem door Tim Dowley 'In de stal van Betlehem' is een vrolijk boek met magneten. In dit boek wordt de geboorte van Jezus op een eenvoudige manier verteld. Speel het kerstverhaal na ... »
Maxi puzzelpret door Heb jij de puzzelkoorts te pakken? Dan kun je die alleen maar te lijf gaan met de superleuke puzzels in dit blok! Een heleboel kruiswoordraadsels, Zweedse raads... »
Een boek vol huizen door Julie De Graaf & Pieter van Eenoge <p>Van traditionele iglo's tot futuristische koepelwoningen, van paalwoningen in Myanmar tot Nederlandse woonboten.
Lees de verhalen over fantastische geb... »
Gnoe door Louise Spilsbury Welkom in de wonderlijke wereld van de gnoe. Hoe ziet het leven van een gnoe eruit? Wat doen gnoes overdag en 's nachts? Wat eten ze, waar slapen ze? En waarom ... »
In deze totaal nieuwe reeks wordt het bekende blikken doosje gecombineerd met een heuse muziekdoos. 40 knotsgekke verhaaltjes over bijzondere diere... »