Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pyjama Party! door Marjolein Algera <p>In <em>Pyjama Party!</em>, het tweede deel van <em>De Super Squishy Club </em>van Marjolein Algera draait alles om vriendschap, mysterie en natuurlijk: Squis... »
Weg met die school! door Marijn Backer <p><em>Weg met die school!</em> van Zilveren Griffel-winnaar Marijn Backer is een spannend en fantasierijk kinderboek vol mysterie en avontuur. Kees en zijn vri... »
Het geheim van de verdwenen katten door Gonneke Huizing <p>In <i>Het geheim van de verdwenen katten</i> van Gonneke Huizing,<i> </i>het nieuwe deel uit de populaire Geheim-serie, houdt Finn meer van katten dan van me... »
Spiegelwereld door Luc Descamps <P>Nadat ze gevlucht zijn voor de oorlog in Oekraïne woont Iuliia samen met haar moeder in België. Tijdens een bezoek aan de kermis valt ze door een spiegel, wa... »
Jij bent de detective - Een handvol moord door Maureen Johnson <p>November 1933, Londen. Zeven mensen ontvangen een mysterieuze brief. Iemand kent hun afschuwelijke geheim en dreigt de waarheid aan het licht te brengen. Ied... »
Familieweekend door Jacques Vriens <p><strong>Grappige en herkenbare jeugdroman van meesterverteller Jacques Vriens
</strong>Tradities, dat is iets voor oude mensen. En keisaai, als je... »
De Selectie door Kiera Cass <p><strong>Nu in prachtige collector's edition! Uitgevoerd met nieuwe gloedomslagen met goudfolie, sprayed edges, unieke illustraties, geïllustreerde schutblade... »