Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zo zit het! door H.A.M. Staarink Goed zitten is met behulp van de biomechanica en (neuro)fysiologie heel goed te verklaren. Het is vreemd dat er nauwelijks meubels en (rol)stoelen verkrijgbaar ... »
Beroepscompetenties ergotherapie door Annerie Zalmstra & Joan Verhoef Dit boek beschrijft de twaalf beroepscompetenties ergotherapie en biedt daarmee een toekomstgerichte beschrijving van het gewenste eindniveau van de opleiding t... »
Beroepscompetenties ergotherapie door Annerie Zalmstra & Joan Verhoef Dit boek beschrijft de twaalf beroepscompetenties ergotherapie en biedt daarmee een toekomstgerichte beschrijving van het gewenste eindniveau van de opleiding t... »
Anatomie in vivo van het bewegingsapparaat door Bernard J. Gerritsen & Yvonne F. Heerkens Ontleden met oog en hand, door de gesloten huid heen. Dat is wat de auteurs verstaan onder Anatomie in vivo van het bewegingsapparaat. De beschreven inspectie e... »
Spieren door F.P. Kendall Spieren is de Nederlandse editie van Kendall's Muscles, het standaardwerk voor de paramedische opleidingen en de klinische praktijk. Sinds het verschijnen van d... »
Verloskunde en Gynaecologie door M.F. Schutte Het basiswerk Verloskunde en gynaecologie geeft een compleet overzicht van verloskunde en gynaecologie. In vijf hoofdstukken behandelen de auteurs achtereenvolg... »
Anatomie in vivo van het bewegingsapparaat door Bernard J. Gerritsen & Yvonne Heerkens Ontleden met oog en hand, door de gesloten huid heen. Dat is wat de auteurs verstaan onder Anatomie in vivo van het bewegingsapparaat.<br/>De beschreven inspect... »
Jaarboek ergotherapie door Vlaams Ergotherapeutenbond vzw & Wilfried van Handenhoven Het Jaarboek Ergotherapie 2011 wil een werkinstrument zijn voor de ergotherapeut in opleiding en op het werkveld. De verschillende disciplines komen hierbij aan... »