Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De kunst van groep 4 door Gisette van Dalen Tijs geeft Bram een por. 'Zeg het nou!' Bram voelt een kriebel in zijn buik. Zou juf Lotte zijn plan leuk vinden? Langzaam steekt hij zijn vinger op. 'Bram', ze... »
De grap van groep 3 door Gisette van Dalen 'Ik heb een plan!' Floor kijkt om zich heen. Dan buigt ze haar hoofd naar Bram. Ze zegt zacht wat in zijn oor. Het is bijna 1 april. Daarom verzint groep 3 een ... »
Brand in de stal door Suzanne Knegt In de zomervakantie gaat Lisa bijna elke dag naar tante Wilma en oom Johan om voor de pony Summer te zorgen. Op een dag komt het nichtje van tante Wilma op de b... »
Het probleem van juf Pieps door Lida Dijkstra Er was eens… een klein landje.Dat landje heet Sprokia.Het ligt op een geheime plek.Er wonen prinsen en prinsessen,maar ook reuzen, elfjes en trollen.Als hun spr... »
De boze stiefoma's door Lida Dijkstra Er was eens… een klein landje.Dat landje heet Sprokia.Het ligt op een geheime plek.Er wonen prinsen en prinsessen,maar ook reuzen, elfjes en trollen.Als hun spr... »
Van wie is die drol? door Harmen van Straaten <i>Ik weet hoe misdaad ruikt.
En deze mevrouw ruikt naar een boef.
Een gemene stinkboef.</i>
Er is nooit een saaie dag in het leven van Top Bob, de reddende ho... »
Dog Man ziet ze zwemmen door Dav Pilkey Als een gestoorde fee de macht krijgt over 22 telekinetische kikkervisjes, loopt de stad groot gevaar. Dog Man en zijn vrienden moeten alles op alles zetten om ... »
De vogel die niet meer wilde vliegen door Suzan van Velthoven ‘s Avonds als de zon is verdwenen en de maan tevoorschijn komt, gaan alle kinderen slapen. Als ze slapen, dan gaan ze dromen. En als ze dromen, dan dromen ze va... »
Waarom de maan verdwijnt door Martine Letterie 1942. Het is oorlog. Lotti en haar moeder zijn niet langer veilig. Lotti raakt alles kwijt: haar huis, haar hondje. Maar de mooie verhalen van haar baboe kan ni... »
De drakenleerling door Alastair Chisholm <i>Tom hapte naar adem. Een echte draak! Het was een draak!</i>
<i>Hij wilde eigenlijk hard wegrennen. In plaats daarvan stak hij langzaam zijn hand uit en raak... »