Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ciel van der Sluys (1903-1985) door Jari Broer Ciel werd in 1903 geboren in een Indo-Europees gezin. De tijdsomstandigheden en spanningen binnen haar familie drukten zwaar op haar jeugd. Als lid van een nieu... »
De spreeuwenzwerm door Patricia Braat <p>Veel professionals lopen vast in stroperige processen, hoge werkdruk en taaie patronen. Ondanks goede bedoelingen van management en medewerkers, stuiten verb... »
Gezonde generatiemix door Margreet Oostenbrink ‘Het maakt niet uit in welke generatie je bent opgegroeid, het maakt wel uit of je die ook leert te zien door de ogen van de andere.’Voor het eerst in de geschi... »