Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Quebec door Huub van Doorn Quebec is de titel van het tweede boek van Huub van Doorn, dat uit twee delen bestaat. Het thema van dit boek is reizen. De gedichten zijn verdeeld in vier gede... »
ALS JIJ door S.A.M. van der Cammen De korte teksten en gedichten in dit boek gaan over de liefde in al haar eenvoud en complexiteit. Van der Cammen laat op subtiele en humoristische wijze zien da... »
Als je er maar bent door van de Mheen Marjanne In deze bundel zijn de Bijbelboeken van het Oude Testament gevat in een gedicht. Om de onlosmakelijke verbondenheid met het Nieuwe Testament te benadrukken, is ... »
Komt goed door Angelique Graat 'Komt goed' is een uitspraak die veel mensen gebruiken in de dagelijkse communicatie met de ander. Het is verder kijken dan het moment zelf. Vertrouwen hebben ... »
Sluiers en sleutels door Marijke Abbink Leven ervaar ik als een pelgrimstocht. Een zoeken, een schetsen, laten leiden, doorvoelen, keuzen maken, liefst vanuit eigen hart. Daarin worden sleutels gevond... »