Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Essentiële stukken door Marc Daniel van Biemen <p>Iedereen houdt van klassieke muziek. Sommigen weten het alleen nog niet. <i>Essentiële stukken</i> is een persoonlijke en bevlogen gids door de wereld van de... »
Slim trainen op je eigen (algo)ritme door Christophe Roosen De loopsport is wereldwijd in opmars. Steeds meer mensen ontdekken hoe weldadig lopen is voor hun lijf en hun geest, voor hun fysieke en mentale gezondheid. Maa... »
Essentiële stukken door Marc Daniel van Biemen <p>Iedereen houdt van klassieke muziek. Sommigen weten het alleen nog niet. <i>Essentiële stukken</i> is een persoonlijke en bevlogen gids door de wereld van de... »
DE GESCHIEDENIS VAN DE PIZZA door iD Ai Pizza – een van de meest geliefde gerechten ter wereld. Maar wat weten we echt over de rijke geschiedenis achter deze iconische lekkernij? In "De geschiedenis v... »
Jacques Anquetil in de Tour van 1964 door Wilfried Wilms De Ronde van Frankrijk van 1964 was memorabel omdat Jacques Anquetil met die zege de eerste renner was die voor een vijfde maal Parijs in het geel bereikte, een... »
Kijk ons lopen toch door Dennis Jansen & Jacqueline Eckhardt Kijk ons lopen toch..4000 meeslepende kilometers door de wildernis van het Amerikaanse westenAndere mensen dromen ervan, maar Dennis Jansen en Jacqueline Eckhar... »
All Day Brunch door Teds <p>Bij Teds staat brunchen gelijk aan groots en royaal genieten. All Day Brunch vertaalt die beleving naar de keuken, met recepten als French toast, stapels pan... »