Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
About language, words, sentences and signs door Wim van der Loo The ability to think lies decided in myself, because I think: what I think lies decided in myself;<br/>The ability to think in myself is given, because I think:... »
Taal Twee door Lucas Gasthuis Over taal kun je je blijven verbazen. Waarom nemen veel mensen ineens de foutieve uitdrukking 'geïnspireerd op'<br/>in de mond en spreken ze gretig over 'belevi... »
Vaktaal door Wat hebben golfers met juristen gemeen? En wetenschappers met zeilers? En waarom tref je muziekliefhebbers aan in de buurt van liefhebbers van paardendressuur? ... »
De vele gezichten van het Nederlands in Vlaanderen door Gert De Sutter De vele gezichten van het Nederlands in Vlaanderen biedt een volledig, actueel en wetenschappelijk overzicht van de huidige taalsituatie in Vlaanderen. Het gaat... »