Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bob Marley door Roger Steffens De biografie 'Bob Marley; laat de The King of Reggae zien zoals hij werkelijk was, door de ogen van mensen die hem het best kenden. Auteur Roger Steffens legde ... »
Wat de gek ervoor geeft - backcard à 6 ex. door Alex van Keulen Alex van Keulen, dé makelaar van Nederland en bekend van <em>Kopen zonder kijken</em>, geeft met <em>Wat de gek ervoor geeft</em> een bijzonder inkijkje in de w... »
Volledige werken 6 door Willem Frederik Hermans Na de kloeke satirische ‘universiteitsromans’ <i>Onder professoren</i> en <i>Uit talloos veel miljoenen</i> duurde het zes jaar voor er een nieuwe roman van Wil... »
Na het Achterhuis door Bas von Benda-Beckmann Op 27 januari 1945 werd Otto Frank door Russische soldaten bevrijd uit kamp Auschwitz. Op dat moment begon niet alleen zijn reis naar huis, maar ook zijn lange ... »
Muren van alle tijden door Fik Meijer Fik Meijer (1942) is een van de bekendste Nederlandse oud-historici. Aan zijn meeslepende boeken over gladiatoren, wagenrennen en de opkomst en het verval van h... »
Bijbelse miniaturen door Carel ter Linden Hoe de Bijbel ons dagelijks leven nog steeds raakt – en wat we daarmee kunnen doen
Bijbelse verhalen zijn van grote invloed geweest op onze cultuur, meer dan v... »
Kruisbestuiving door Louise O. Fresco De rijkdom van een bibliotheek, de schoonheid van een schilderij, de stille opwinding van het ontdekken van nieuwe ideeën: In Kruisbestuiving schrijft Louise O.... »
FC de Rebellen door Rick van Leeuwen <p><em>FC de Rebellen</em> van schrijver Rick van Leeuwen is een verrassende, onthullende en vaak hilarische schets van de gang van zaken bij Nederlands meest r... »
Waar bleef God bij Rilke? door Atze van Wieren ‘Ze reiken eindeloos ver boven mij uit,’ schreef Rilke over zijn Duineser Elegien, ‘het was een orkaan in de geest.’Van Wieren vertaalde dit werk, dat op hem ee... »