Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
The phantom of the Opera door G. Leroux In 1910 the mystery novelist Gaston Leroux working from scraps of historytheatrical lore and his own fertile imagination created a masterpiece in Lefantome de lopera the story of a disfigured composer who lives in thelabyrinthine depths of the Paris Opera. »
De kinderen van het paradijs door Marianne Fredriksson In deze trilogie vertelt Marianne Fredriksson hoe Eva, de eerste vrouw, zich voor bezinning in de bergen terugtrekt nadat haar zoon Kaïn zijn jongere broer Abe... »
Het leven een gebruiksaanwijzing door Georges Perec <i>Het leven een gebruiksaanwijzing</i> is een duizelingwekkende moderne klassieker. Een boek van wanhoop, liefde en verraad, boordevol fonkelende vondsten, spirituele taalgrappen en rebussen. Bij verschijning in 1978 is het direct bekroond met de Prix Médicis, en in 1995, bij de eerste verschijning in het Nederlandse taalgebied, werd het door de verzamelde Vlaamse en Nederlandse kritiek uitgeroepen tot het beste boek van dat jaar. »
Laatste licht door Terri Blackstock DE WERELD IS TERUG IN EEN TIJDPERK ZONDER TECHNOLOGIE...
Opeens valt wereldwijd de stroom uit. Niets doet het meer: alle apparatuur is nutteloos, de telefoonlij... »
Pip door Freya North Pip
Pip McCabe roept vaak en hard dat ze geen man nodig heeft en dat geld haar evenmin interesseert. Als clown verdient ze genoeg om de rekeningen te kunnen bet... »
Noorderlicht trilogie door Philip Pullman Bekende trilogie van Philip Pullman nu verkrijgbaar in luxe gebonden editie!
Laat je samen met Lyra, Will en hun bondgenoten meevoeren in een wereld vol spannen... »
Rachel Hore, Zomers licht<br/>
<br/>
Fran Morrison reist als muzikant de wereld over, maar als haar vader wordt getroffen door een hersenbloeding keert ze terug naar haar geboorteplaats om het kleine familiebedrijf, een glas–in–loodatelier, te runnen. »