Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
A la limite door A. Struyf verhalen over leven, liefde en dood... »
Ze zijn wat je ze te eten geeft door A. Richardson Ze Zijn wat je ze te ten geeft
Hoe voiding het gedrag, de stemming en de schoolprestaties van je kind kan verbeteren
Wat je kind eet, kan van grote invloed zijn... »
Van eiland tot wereld door D. Barrez De staat van onze wereld en hoe hem beter te maken...Wanneer mensen wereld en burgeroorlogen uitgevochten hebben de aarde verknoeid hebben en extreme armoede na... »
Valt er nog wat te lachen met die moslims door A. van Bommel 'Vergis je niet. Humor komt voort uit groot drama. Het is huilen en lachen dat zich een uitweg zoekt bij het verwerken van onze menselijke fouten, zonden, ellen... »
Pius XII en de vernietiging van de joden door Dirk Verhofstadt Velen beschouwden Pius XII als een van de grootste pausen ooit tot Rolf Hochhuth in 1963 zijn controversile toneelstuk Der Stellvertreter publiceerde. Hochhuth beschuldigde de paus ervan dat hij niets ondernomen had om de jodenvervolging aan te klagen laat staan te stoppen. »
Met opgeheven hoofd door K. Valcheva, M. Benatova & Marie-Therese Cuny Persoonlijk verslag van de Bulgaarse verpleegster die samen met enkele collega's ervan beschuldigd werd opzettelijk kinderen met het hiv-virus te hebben besmet en daarvoor in een Libische gevangenis belandde. »
Terminus door J. Enklaar Dr. Ben Zylicz en de kunst van het sterven... »