Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Soepkalender door A. van der Wetering Stiliste Anya van de Wetering (Kamer 465) staat bekend om haar prachtige stylingproducties en haar heerlijke zelfgemaakte soepen. Ze bundelde haar favoriete rec... »
De keuken in door Bibi Loomans & Mia Loomans <p><strong>Oma en kleindochter leren je lekker zelf koken</strong></p><p>Wie draait er nog wel eens een gehaktbal? Weet hoe je een klassieke huzarensalade maakt... »
Gerechten van een tuinknecht door Marthe Fuld In dit bijzondere kookboek met meer dan tweehonderd eigentijdse en originele recepten speelt zich ook de geschiedenis af van een timmerman en een gravin. De opa... »
Het allerbeste kookboek voor studenten door Alastair Williams Studenten willen het liefst zo weinig mogelijk tijd, energie en geld verspillen aan koken. Dit eenvoudige kookboek is dan ook precies wat ze nodig hebben! In di... »
De beste ontbijtrecepten van Pascale door Pascale Naessens <p>De meesten van ons grijpen elke ochtend naar hetzelfde ontbijt. Logisch, het is makkelijk en vertrouwd. Zeker op drukke ochtenden wil je geen tijd verliezen ... »
De beste ontbijtrecepten van Pascale door Pascale Naessens <p>De meesten van ons grijpen elke ochtend naar hetzelfde ontbijt. Logisch, het is makkelijk en vertrouwd. Zeker op drukke ochtenden wil je geen tijd verliezen ... »
Koken met zeewier door Anne Fleur Sanders & Anya van de Wetering <p>In ons land zijn zo'n 12 verschillende soorten zeewier verkrijgbaar, die zich van elkaar onderscheiden in smaak, uiterlijk en bereidingswijze. Het ene wier i... »