Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Recensies van Spells door Aprilynne Pike

Spells is 3 keer gerecenseerd. De gemiddelde score is 3.0. Het boek is 8 keer gelezen.
Anoniem
- Spells
 
 
 
 
 
(4)

Mooi vervolg op deel één Wings. In dit deel keert Laurel terug naar "Avalon" de elfenwereld om daar twee maanden aan de elfenacademie te studeren. Hier leert ze magische krachten die haar in de mensenwereld moeten beschermen tegen de trollen. Ook groeien haar gevoelens voor Tam. In de mensenwereld maakt ze weer spannende momenten mee met David. Vier * omdat ik het balletgedeelte te langdradig vond. Een combinatie van spanning, romantiek en mythologie vind je terug in dit boek.

- Spells
 
 
 
 
 
(3)

Het tweede deel van de wings serie is heel wat anders dan de eerste. Hier is eigenlijk de spanning een beetje weg van het eerste deel en dat maakt plaats voor ontdekkingen. Je komt meer te weten over Avalon en academie, een nieuwe wereld waar je eigenlijk nog vrij weinig tot niks over wist.
Hierdoor wil je wel doorlezen omdat je nieuwsgierig bent naar bepaalde dingen. Het word mooi weergegeven en ook mooi verteld alleen omdat de spanning eruit was en voor mij daarmee ook de rode lijn tijdelijk op pauze gezet vond ik het een wat te lang boek. Dit deel had ik eerder als tussenboek gezien maar dan met 100 pagina’s in plaats van 375.
Alleen aan het einde komt het weer een beetje terug bij waar je bij het einde van deel 1 gebleven was.

Kortom, goed geschreven boek maar te lang voor mijn gevoel.

- Spells
 
 
 
 
 
(5)

deel 2 maar schitterend om te lezen . het boek spreekt je al aan de buiten kant aan