Boek
Bernard Vandeginste (°1943, Kortrijk), coauteur van ‘Grandeur en Val van de Pausen van Avignon’ (Partizaan, 2021) en ‘De oratorianen’, de geschiedenis van een elitaire priestergemeenschap (uitgeverij Averbode, 2019), overkwam op 25 januari 2007 een vliegtuigongeval met een Fokker 100 van AF Régional.
Publicaties spreken over een vrai miracle dat iedereen het heeft overleefd, buiten de onfortuinlijke vrachtwagenchauffeur waar we tegenaan gebotst zijn, waarvoor een bloempje langs de weg staat. Ter gelegenheid van de 15e verjaardag van dit ongeval bundelde hij zijn notities in dit korte verhaal.
«Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen verbanden gelegd.