Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
De Zeehonden lusten er geen brood van Soms was het een speciale dag die me aanzette tot het opnemen van de pen, of een bijzondere gebeurtenis zoals die keer dat ik tussen de wal en het schip viel... »
De zeehonden lusten er geen brood van Soms was het een speciale dag die me aanzette tot het opnemen van de pen, of een bijzondere gebeurtenis zoals die keer dat ik tussen de wal en het schip viel... »
Grandeur en val van de Pausen van Avignon <p>BERNARD VANDEGINSTE (Kortrijk, °1943) is doctor in de wiskunde en natuurwetenschappen (1980, Radboud Universiteit Nijmegen) en coauteur van verschillende... »
Oh La Vache <p>Bernard Vandeginste (°1943, Kortrijk), coauteur van ‘Grandeur en Val van de Pausen van Avignon’ (Partizaan, 2021) en ‘De oratorianen’, de geschie... »