Boek
Hoe ver zou jij gaan om in de ogen van de moordenaar van je dochter te kunnen kijken?Wanneer zijn zeventienjarige Anna op brute wijze wordt verkracht en vermoord, stort de wereld van dr. Davis Moore volledig in. Het politieonderzoek loopt al snel vast: er is geen enkele aanwijzing te vinden voor dader of motief. Na een jaar haalt dr. Davis Moore de eigendommen van zijn dochter op. Als hij tussen haar spullen sporen van DNA-materiaal van de moordenaar aantreft, stelt hem dat voor een dilemma. Moore, specialist op het gebied van fertilisatie aan de New Tech Zwangerschapskliniek, ontwikkelt een duivelse gedachte: het inbrengen van het genetische materiaal bij een van zijn patiëntes om een exacte kopie van de moordenaar van zijn dochter te creëren. Voor hem is dit de enige weg om de identiteit van de dader te kunnen vaststellen.Moordenaar zonder gezicht is een aangrijpende thriller over het lot van een onschuldige jongen die, zonder dat hij het weet, met slechts één doel ter wereld is gebracht: het oplossen van een gruwelijke misdaad.'Kevin Guilfoile had mij met Moordenaar zonder gezicht al snel volledig in zijn greep met een even futuristisch als geloofwaardig verhaal.Even grappig als beklemmend. Even spannend als ontroerend. Langzaam maar zeker komen alle verhaallijnen bij elkaar tot een van demeest onvergetelijke ontknopingen die ik ken. Met een portie kippenvel als uitsmijter...' - Sander Verheijen, Crimezone.nl *****Boeiende thriller over seriemoordenaars, DNA-experimenten en religieus fanatisme met meer interessante personages danechte helden. Erg goed en erg innovatief... - NU.nl ****'De ingenieuze plot leidt naar een verbijsterend einde. Voor mij is dit nu al 'Het boek van het jaar 2006'.' - Crimezone ***** «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een zeer mysterieus verhaal. Ik wilde als maar blijven kezen om achter het einde te komen, het eind is dan ook verrassend en heel onverwacht. In het verhaal ... »