Boek
Welke boeken zijn aanraders voor beginnende fanatieke lezers? Welke romans en verhalenbundels hebben de literaire 'X-factor'?
In Het web van de wereldliteratuur maakt Pieter Steinz een rondje langs de eeuwi-ge jachtvelden van de werelditeratuur. Honderd leeslijstklassiekers - van Wuthering Heights tot Joe Speedboot en van Sara Burgerhart tot De kleine Prins - worden ingeleid,, becommentarieerd en opgenomen in helder vormgegeven schema's: 'boekwebben.' met literaire invloeden en suggesties voor verder lezen, en 'tijdbalken; rondom thema's als humor, film, seks en sport.
Het web van de werelditeratuur maakt duidelijk door welke schrijvers Tim krabb n Hary Mulisch zich lieten be loeden, welke romans vergelijkbaar zijn met Everything Is Illuminated en Het parfum, en wat je kunt lezen na Karakter of The Catcher in the Rye..Een informatieve gids vol leestips voor scholieren, studenten en plezierlezers - van de auteur van Lezen & cetera.
De pers over eerder werk van Pieter Steinz (1963), chef Boeken van NRC Handelsblad: Lezen & cetera- Gids voor de wereldlitratuur
'Een beschavingservaring' (Elsevier)
'Honderden magnifieke pagina's (Het Parool)
Lezen op locatie-Atlas van de wereld-literatuur
'Een prachtig boek, en je wilt onmiddellijk met een koffer vol boeken op reis' (Het Parool)
'Informatief als de beste reisgids, maar honderdmaal mooier opgeschreven' (Jan Blokker, de Volkskrant) «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Niemand