Boek
WIM T. SCHIPPERS
Televisiepraktijken
De VPRO brengt, in samenwerking met Living Colour Entertainment, het complete werk van Wim T. Schippers uit op dvd. Dit grootschalige project bevat alle VPRO-programmas en een schat aan nooit eerder vertoont materiaal.
Een greep
De dvd Een greep bevat een exclusieve selectie uit de negendelige collectie Wim T Schippers´ Televisiepraktijken sinds 1962 en vormt een representatieve dwarsdoorsnede van Schippers televisiepraktijken die ongetwijfeld naar meer zal smaken.
De televisiepraktijken van Wim T Schippers bestrijken inmiddels ruim 45 jaar. De hoogste tijd dus voor een alles omvattende dvd-collectie waarin zijn oeuvre bijeen wordt gebracht. In de eerste jaren van zijn televisiecarrière werkte Schippers nauw samen met andere eigenzinnige programmamakers als Wim van Linden, Gied Jaspars, Hans Verhagen en Ruud van Hemert. Het leverde memorabele en spraakmakende VPRO programmas op als Hoepla, De Fred Haché Show, Barend is weer bezig! en Van Oekels Discohoek. Later tekende hij voor populaire series als De lachende scheerkwast, Opzoek naar Yolanda en We zijn weer thuis.
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.