Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Station In deze module wordt de kijk- en luistervaardigheid geoefend. De module bereidt voor op het examen. In de sectorgerichte versies staan de opdrachten zo veel ... »
Station BK 1 - 2e editie -je maakt het eerste deel van je leesdossier-je leest (fragmenten uit) boeken en verhalen en je kijkt naar films-je leert verschillende verhaalsoorten kennen... »
Route 2F Route 2F Nederlands Woordenschat Deel 2 »
Schrijven en scoren - je gaat punten scoren met goed schrijven- je appt, schrijft e-mails en beoordelingen en vult een formulier in- je schrijft ook een zakelijke brief en ee... »
Station Een omschrijving van deze module volgt zo snel mogelijk. »
Station Wat doe je? [br]- je maakt een presentatie over een uitvinding of ontwerp; [br]- je zoekt uit welke informatie belangrijk is en welke niet; [br]- je discus... »
Vmbo BK alle sectoren In deze module wordt de presentatievaardigheid geoefend. De module bereidt voor op het examen. In de sectorgerichte versies staan de opdrachten zo veel mogel... »
Station Mijn smaak fictie 2 Leerlingen werken verder aan hun fictiedossierJe leert:- kenmerken van de genres;- wat er met 'het thema van een boek' wordt bedoeld;- je mening geven over g... »
Route 2F Je herhaalt onderdelen van spelling en grammatica die je in eerdere delen hebt geoefend, zoals verwijswoorden, woordenboekgebruik, lastige meervoudsvormen, h... »